Svet-Stranek.cz
čerstvé pečivo

Kokosový olej:Osobní stránka na adrese: pekarnavrdy.firemni-web.cz

Kokosový olej

LAURETA – kokosový olej
Složení:
Kokosový olej.

Popis:
Laureta je kokosový olej získávaný z dužiny kokosových ořechů. Vyniká „neutrální chutí a vůní“.

Výživové přednosti a použití:
Potravina - tepelně stabilní, na vaření, pečení i smažení. Díky svému bodu tání 24-28 °C je ideální na výrobu zmrzlin. Pro kojící matky zvyšuje kvalitu mateřského mléka.
Farmacie - proti bakteriím a kvasinkám – hojení infekcí (vyrážka, kandidoza) Díky obsahu kyseliny kaprylové má prokázané antibakteriální vlastnosti na trávící soustavu – zejména střeva. Chrání je a je doporučován při léčbě bakteriálních infekcí /zejména Staphylococus aureus a Streptococcus/.
Kosmetika - péče o pokožku – zvláčňuje ji, lehce se vstřebává, nedráždí (ekzémy, lupenka, alergie) masáže celého těla, hydratuje a zabraňuje vysychání pokožky, regeneruje pokožku po opalování, chrání před mrazem, balzám na rty, balzám po holení, bělení zubů.
Vlasová kosmetika - před umytím jako balzám proti lupům, po umytí se používá jako balzám, který chrání lámání a roztřepené vlasové konečky.
Výroba krmných směsí pro zvířata - dlouhodobě zlepšuje kvalitu srsti zvířat. Ošetření kůže i zevně. Má prokázané antibakteriální vlastnosti pro trávící soustavu zvířat.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK